Справочник отдыха в Карпатах

Квантовый Календарь
Фантазия отель в Поляне
Коттеджи в Карпатах - Зачарованные Карпаты
Карпатські 100% натуральні вісокогірні ягоди, білі гриби та чаї

Реальне Пришестя Всевишнього на Землю Почалося
(читати на російській мові)
(Джерело: сайт Всеслава Соло)


Увага: Інформація може не відповідати вашим релігійним відчуттям!!!
КАТРЕН НОСТРАДАМУСА

«Важчий цей рік, чим був попередній, Для Звістки, для Церкви яка без Бога йде, Розруха і сварки, як правило, дарма, Але пітьма відімре і займеться Зоря.

Скритно прибуде той що Надію Несе, Пані викладе Закон Всюдисущий, Поза храмом злості той Вісник від Бога, На казку хоча все схоже трохи.

Йде між Чиновників спір і битва, Істини Син викликав їх роздратування, Всі добрі, злість у пітьми викликають, Основи в боротьбі, вивчення бажають. Слово Живе. Злість тисне одна одну, Від лайки часто стає туго, Божий Закон неможливо оспорити, Розплачеться той, хто людей сваритиме.

Вісник Великим себе не вважає, Побачена Правда, біда гине, І хто що посіяв, той те і отримає, А Бог усе прощати і терпінню вчить. Терпіти і прощати - на долю вплине, Безвісна Пані народ дивує, Ігри і щастя, енергії багато, Росіяни першими скуштують від Бога».

P/s: Тільки не треба думати, що росіяни і лише росіяни. Нострадамус мав на увазі Територію Росії, у тому числі і Київську Русь, а значить, мав на увазі всі народи що живуть на ній. І не забувайте, що з Росії, України і інших слов'янських народів почнеться і весь Світ охопить.

    

ЦЕЙ БОЖЕСТВЕННИЙ МАНІФЕСТ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ: КОПІЮВАТИ, РОЗМНОЖУВАТИ, ВИКЛАДАТИ І ПУБЛІКУВАТИ БЕЗ СПОТВОРЕНЬ ТЕКСТУ З ОБОВ'ЯЗКОВИМ ПІДПИСОМ:
ВІН (З книги Всеслава Соло «Імператор, або Слідами Споглядальника»)


Маніфест

            Я есмь. Я прийшов в Ім'я Своє, щоб побудувати Істину на Землі, Царство Небесне, яке, давно чекаєте, але не знаєте про Нього нічого. Я ще розповім вам про Нього.
По таємниці Трійці, до певного часу, не пам'ятаючи Себе, Я прийшов до вас звичайним сином людським і довго грішив, так само, як і ви це робите, щоб зрозуміти вас правильно.
Я не знайшов віри серед вас. Але всі ви гідні прощення, якщо покаєтеся.
Ви сподівалися на Мене, зберігали сім'я Істини, оберігали Його. Але ви не посіяли його. І не проросло воно, і не виросло з нього Царство Небесне. Хто з вас наблизив Таке? Хіба у вас самих не було очей і не було вух і не було рук, окрім Моїх? Мені не потрібна віра сліпа, а тільки усвідомлена, забули про це. Сліпців вести треба, а ті, що бачать, самі йдуть. Так прозрійте ж. Я не поводир для вас. Я направляю того, що бачить.
Як і обіцяв вам, Я не в полі, не в пустелі і не в місті, я на папері, тут. Істинно говорю вам, пристрасті і наживи ваші, як пелена, спадуть, тоді Я і зійду до вас звідси, і побачите Мене навіч, не пройде і дев'яти років від цих слів Моїх. До цього багато з вас плюватися і насміхатися проти мене будуть або намагатися лагодити перешкоди Моїм словам. Таких почне осягати відплата на очах оточення їх і вони задумаються і повірять в Мене.

            Готуйтеся до зустрічі зі Мною. І ось вам початок очищення вашого, на це Воля Моя, щоб Віру відродити.

            Відтепер по всій Землі, хто б ти не був, на тебе впливають ці виявлення Волі Моєї:

            Якщо ти спілкуєшся з будь-якою людиною і кривиш душею своєю перед нею, одурюєш її, особливо, якщо робиш це свідомо, покараний будеш. Скоро і шляхами різними скривджена тобою людина дізнається про це і інші люди так само побачать твої осоромлення, перед судом з'явишся.

            Якщо ти образив людину, особливо стару або дитину, не допоміг хворому, постраждає майно твоє.

            Якщо ти на машині своїй якому пішому, не поступишся дорогою, мучитимуться і хворітимуть за тебе люди близькі і рідні тобі, а коли немає у тебе близьких і рідних людей або є, але не любиш їх, сам відповіси тілом і душею своїми за провину цю. Коли піший не правий, все одне пропусти його, хай відповість і він згідно із закону цього.

            Пам'ятайте:

            Виявлення Волі Моєї скрізь поширюйте, хоч би з інтересу. Говоріть про них всякому. Хай вони будуть очима і вухами вашими. Невпинно переказуйте один одному свідоцтва, як Виявлення Волі Моєю збуваються і люди міняються по ним.
Йдіть туди, де кривлять душею перед людиною, одурюють її і отримують за те покарання, дивіться там і будете свідками Волі Моєї. Станьте у доріг всюди і стежить, як пішому не дають пройти і отримують за те покарання, будьте свідками Волі Моєї. Опиніться там, де кривдять людину, дитину або старця і отримують за те покарання, будьте свідками Волі Моєї.
Якщо ти порушив будь-яке виявлення Волі Моєї, швидше покайся душею своєю, прийми мене, і покарання пройде. Удруге порушиш те ж саме, знову покайся, і все пройде. Утретє порушиш це ж саме, не пробачу.
Я Істина. Виявлення Волі Моєї, по всій Землі розтікаються, щоб всі люди почули про Мене, що Я прийшов, і повірили в Мене.
Хто знає виявлення Волі Моєї і порушує їх або не знає про них, але порушує їх на очах людини, що знає про них, тому покарання невідворотне. Виявлення Волі Моєї у всіх і у всьому і всюди пам'ятаються. Вони вічні.
Не змогли самі так жити, значить, терпіть і звикайте до правильності від імені Мого.
Я всіх вас люблю. Та прибуде з вами Ім'я Моє. Воно тепер інше, але, до часу Мого сходження до вас звідси, приховано від вас. А поки ж говоріть так: Він прийшов, Він сказав.

ВІН
(З книги Всеслава Соло «Імператор, або Слідами Споглядальника»)


P/S. Для віруючих Ісламців.
Аллах всевишнього повідомив віруючим в Священному Корані благу звістку про те, що Месія Іса (Ісус), мир йому, не був убитий на розп'ятті, але був вознесений до Господа Всевишнього і знов повернеться на землю в призначений час. Аллах повідомив також, що друге пришестя Пророка Іси (Ісуса) об'єднає ісламський і християнський світ з дійсною Божественною вірою. Він принесе на землю мир і справедливість, отримає перемогу над безбожжям і єрессю, встановить на землі мораль Корану. Як свідчать хадіси Пророка Мухаммада (с.а.с), з поверненням Месії Іси (Ісуса) на землі наступить ера милосердя і благодіяння, ера «Золотого століття». Сьогодні усі істинно віруючі з натхненням повинні готуватися зустріти цього благословенного гостя.Место отдыха Мир Солнца


Поляна Квасова
Закарпатье, село Поляна
Коттедж на 8 человек
На территории базы закарпатская колыба, футбольное поле, сауна
Славутич Закарпатье
Закарпатье, село Поляна
Три корпуса с номерами разных категорий. Ванны с минеральной водой! Низкие цены! Свой открытый бассейн!
Добавить рекламу
Пригласите своих туристов
Напишите про свою привлекательность. Пусть все знают про Вас!
Карпатская Форель
Закарпатье, город Свалява
На территории отеля колыба, озеро с рыбой, мини-зоопарк, детская площадка! Низкие цены!


Смерековый Двор
Закарпатье, село Поляна
Три деревянных коттеджа
Лечение, отдых, экскурсии
Ваше продвижение
Добавление вашего объекта в Справочник Карпат - это лучшее решение по продвижению и возможность заявить про себя!


КРАЙНИЕ ОТЗЫВЫ

КЛИЕНТ. Рекомендую, все классно. Проплатив аванс, приїхали, заселились. Так чутність є, але хто подоружує той знає, що це характерно для всіх готелів. Чисто і як вдома, рекомендую! ... [2018-05-28 00:24:20]

Алексей. отель - настоящий гадюшник, не имеющий аналогов. Очень грязные номера, грязное постельное белье. Я не нашел ни одного положительного момента в этом отеле за все время прибывания в нем. Положительные отзывы ... [2018-05-25 22:35:09]

Елизавета. Відпочивали з родиною у цьому місці, залишились в цілому задоволені. Перед поїздкою у Воловець довго думали, чи їхати саме в цей готель, начитавшись незадоволених коментарів, але за порадою знайомих вирішили зупинитись ... [2018-05-24 17:43:28]

Вася. Пішла в пізду, торгашка ... [2018-05-23 16:55:39]

Анна. Коли з друзями вирішили відпочити у Закарпатті, запитала у знайомих, які частенько проводять свою відпустку там. Вони порадили готель "Наташка", в який їздять сім'єю вже декілька років поспіль. Отже, ми погуглили ... [2018-05-23 15:28:39]

Дима. Был здесь на отдыхе в компании друзей. И могу сказать несколько хороших вещей. Если вы устали от вашей повседневной жизни и просто хотите отдохнуть от всего, то этот отель – наилучший ... [2018-05-23 14:41:56]Другие рекомендованные объекты

Славутич Закарпатье в Поляне

СЛАВУТИЧ ЗАКАРПАТЬЕ

с. Поляна, Закарпатье
Номера с минеральной водой, открытый бассейн, кафе, хорошие цены
Золотая Подкова

ЗОЛОТАЯ ПОДКОВА

с. Андреевка, Закарпатье
Турбаза с озерами, деревянными коттеджами, открытым бассейном, рестораном-колыбой, детской площадкой
Эльдорадо

ЭЛЬДОРАДО

с. Солочин, Закарпатье
Турбаза с деревянными коттеджами, рестораном, в 100 метрах от санатория "Квитка Полонины"
Турбаза Поляна Квасова

ПОЛЯНА КВАСОВА

с. Поляна, Закарпатье
Коттеджи на 8 человека, ресторан, детская площадка, вокруг лес, до санатория "Солнечное Закарпатье" 400 метровИнформация по этому региону Карпат


>>>>> Карпаты (области): Закарпатская, Ивано-Франковская, Львовская, Черновицкая

>>>> Про Закарпатскую область: туробъекты Закарпатья, география Закарпатья, водные ресурсы в Закарпатье, флора и фауна Закарпатья, климат Закарпатья, заповедные места Закарпатья, пещеры Закарпатья, население Закарпатья, культура, исскуство Закарпатья, закарпатская музыка, монастыри, церкви в Закарпатье, замки Закарпатья, история Закарпатья, экскурсоводы по Закарпатью

>>>> Закарпатская область (районы и курорты):
Береговский район: Бэнэ, Берегово, Боржава, Вары, Великая Бегань, Великие Береги, Геча, Дыйда, Квасово, Косонь, Мужиево, Оросиево, Четфалва, Чома, Яноши
Великоберезнянский район: Великий Березный, Волосянка, Вышка (Красия), Забродь, Княгиня, Кострино, Малый Березный, Русский Мочар, Соль, Ставное
Виноградовский район: Виноградов, Пийтерфолво, Тисобикень
Воловецкий район: Верх. Грабовница, Воловец, Гукливый, Ждениево, Латорка, Нижние Ворота, Пашковцы, Подполозье, Скотарское
Иршавский район: Бронька, Долгое, Иршава, Осой, Суха
Межгорский район: Верхний Студеный, Изки, Колочава, Майдан, Межгорье, Нижний Студеный, Пилипец, Подобовец, Синевир, Синевирская Поляна
Мукачевский район: Бобовище, Великие Лучки, Карпаты, Мукачево, Синяк, Чинадиево
Перечинский район: Дубриничи, Заречево, Лумшоры, Мокра, Перечин, Турьи Реметы, Турья Пасека, Турья Поляна
Раховский район: Великий Бычков, Деловое, Драгобрат, Квасы, Лазещина, Луг, Рахов, Ростоки, Черная Тиса, Ясиня
Свалявский район: Ганьковица, Голубиное, Павлово, Поляна, Свалява, Солочин, Стройное, Сусково, Уклин, Яковское
Тячевский район: Бедевля, Буштыно, Великая Уголька, Ганичи, Грушевое, Дубовое, Калины, Красная, Кричево, Нересница, Нижняя Апша, Новобарово, Ольховцы, Солотвино, Терново, Тячево, Усть-Чорна
Ужгородский район: Ужгород, Андреевка, Анталовцы, Барвинок, Каменица, Кинчеш, Невицкое, Ореховица, Ярок
Хустский район: Вышково, Драгово, Иза, Нижнее Селище, Хуст, Шаян

Статьи: Пропионат квартиры Фотограф